Dzień Edukacji Narodowej w tym roku miał charakter szczególny. Nie było żadnych uroczystości, ale społecznośc szkolna pamiętała aby uczcić ten dzień.

Uczniowie klasy VI na zajęciach kreatywnych z j. angielskiego w miłej atmosferze przy herbatce i słodkim poczęstunku mogli bliżej poznać nauczyciela Agatę Bajerowicz bawiąc się w "100 pytań do ....". 

Nie zabrakło też   zadań powtórkowych z j. angielskiego na tablicy interaktywnej i emocji związanych z rozwiązywaniem quizu.

Klasa VI również na lekcji historii spotkała się z niespodzianką - lekcję poprowadził ich kolega z ławki Stanisław Schielmann. Podobna sytuacja miała miejsce również w klasie IV gdzie w rolę nauczyciela wcielił się Bartosz Kłopotek.

Na języku polskim uczniowie siegnęli po aktywizujące metody prowadzenia zajęć. Były zagadki, zmagania grupowe, kalambury. Doszło nawet do gry w polonistycznych Milionerów, gdzie w parze z wiedzą liczyła się szybkość i pewność reakcji. Choć oczywiście zawsze pozostawał wybór jednego z kół ratunkowych, jak chociażby telefonu do przyjaciela. Po raz kolejny mogliśmy przekonać się, że możemy na siebie liczyć!

Zdjęcia z tego dnia do obejrzenia w galerii.