Dzięki współpracy dwójki nauczycieli - p. Moniki Kocoń oraz p. Piotra Sawickiego 22 marca w naszej szkole odbył się turniej piłki ręcznej. Zorganizowany był on dwóch kategoriach:

I - klasy VII i VIII

II - klasy V i VI

W każdej grupie zorganizowane zostały po 3 zespoły i zostały rozegrane mecze 2 x 7 minut systemem każdy z każdym.

Na początku na parkiet wyszły drużyny starszej grupy. Każdy mecz kończył się dogrywką! Po podliczeniu wyników okazało się, że każdy z zespołów ma taką samą ilość punktów oraz zdobytych bramek. W związku z tym zarządzono dogrywkę - każdy z każdym po 3 minuty. Ale i to ostatecznie nie wyłoniło zwycięzcy turnieju. Potrzebne były karne. Ostateczna klasyfikacja w tej grupie wygląda następująco:

I miejsce – Komary

II miejsce – Bez Nazwy

III miejsce – Etiopiany

Następnie przyszedł czas na rozgrywki młodszej grupy. W tym wypadku wszystkie mecze zakończyły się w regulaminowym czasie, jednak to nie tak, że nie było walki. Każdy starał się najlepiej jak potrafił, co tylko mogło cieszyć sporą grupkę kibiców dopingujących zespoły.

Klasyfikacja młodszej grupy:

I miejsce – Kocury

II miejsce – Lil Pulpety

III miejsce – Lordy Kruszwila

W całym turnieju nie brakowało brawurowych akcji, mocnych rzutów czy fantastycznych parad bramkarskich.

Najlepszymi strzelcami turnieju zostali: Kacper Sidorko(klasa VIII) oraz Oskar Kraśniewski (klasa V)

Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa za walkę i zaangażowanie. Zawody przebiegły w bardzo dobrej atmosferze, duchu sportowej rywalizacji, ale też i ogromnych emocjach.

W galerii można znaleźć zdjęcia z tej sportowej rywalizacji.